Concept’ten ortaklık açıklaması

Dün (20 Aralık 2010) yaptığımız Concept ajansının satışı hakkındaki habere ilişkin ajanstan bir açıklama yapıldı...

21.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Dün (20 Aralık 2010) yaptığımız Concept ajansının satışı hakkındaki habere ilişkin ajanstan bir açıklama yapıldı. Açıklamada Murat İlbak’ın ‘yatırımcı ortak’ olarak ajansla ilgilendiği söyleniyor ve sürecin devam ettiği belirtiliyor. Concept Reklam Ajansı Başkanı Volkan İkiler’in konula ilgili açıklaması şöyle:

“Türk reklamcılığının en önemli çıkışlarını yaptığı 99-2000 döneminin hemen başlarında 99 Şubat’ta kurulan Concept yine başka bir çıkış, büyüme ve gelişme dönemini yeni yapısıyla karşılamaya hazırlanmaktadır. Kurulduğu günden bu güne değişen iletişim dünyası dinamiklerini yakından izleyerek ve en belirgin DNA’sı olan yaratıcılığa odaklanarak Türkiye’nin önemli markalarıyla yaptığı iş ortaklıklarında iddialı, ayrışan ve kalıcı işlere imza atan Concept, ulusal ve uluslararası 100’e yakın yaratıcılık/etkinlik ödülü almış ve markalarının başarı hikayelerine ortak olmuştur.

Şimdi ise pazarlama iletişimi sektöründe dünyadaki gelişmelere paralel olarak Türkiye’deki değişimin gerektirdiği yapısal ve niteliksel gelişimi, yeni ortaklık yapısı ile hayata geçirmenin eşiğindedir. Son dönemde iletişim sektöründe yaptığı yatırımlar ve başarılarıyla adından söz ettiren Murat İlbak ile büyüyen ve gelişen Türkiye pazarında, büyüme ve gelişime sürecindeki yolculuğunda Concept’in geleceğine yatırımcı ortak olmak üzere görüşmeler devam etmektedir.

İlk etapta 3 yıllık büyüme planı doğrultusunda Concept çatısı altında; pazarlama iletişimi ve stratejik planlama bölümünün geliştirilmesinin yanı sıra, Concept’in mevcut ve potansiyel iş ortaklarına, dünyadaki gelişime paralel iletişim anlayışı doğrultusunda, tam kapsamlı hizmet verilmesi amaçlanmaktadır.

Planımız, 2011 yılının en geç ikinci yarısından sonra gerçekleşecek bir yabancı ortaklıkla da Concept, önümüzdeki 5 yıla iddialı bir şekilde hazırlanmaktadır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.