comScore Türkiye’de internet video ölçüm hizmetini başlattı

comScore bugün Türkiye’de Video Metrix'i başlattı. Internette izlenilen videoların ölçümünü sağlayan bu hizmet ilk olarak ABD’inde dört yıl önce başlamıştı.

07.04.2011 - 00:00 | MediaCat

comScore bugün Türkiye’de Video Metrix’i başlattı. Internette izlenilen videoların ölçümünü sağlayan bu hizmet ilk olarak ABD’inde dört yıl önce başlamıştı.

Video Metrix hizmetinin temel amacı comScore müşterilerinin internet üzerinde oluşan video pazarında başarılı olmalarına yardımcı olmak.

‘Nokta olarak şeffaf olmanın değerini çok önemsiyoruz-yanlızca kendi işimiz için değil tüm piyasa için’ diyen Tümay Asena, Nokta Medya CEO’su sözlerine şöyle devam etti.’ Çabuk ve kolay bir kod uygulama süreci sonrası, videolarımızın hem medya planlamacılar tarafından rahat hedeflenmesi hem de Nokta iş modelini tam anlamı ile göstermek istemekteyiz. ComScore’un video ölçüm hizmeti, Video Metrix’in lansmanı Türk pazarında gerçek bir farklılık yaratacaktır.’

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.