Colgate’ten ‘Ağız Sağlığı’ haftaları

Colgate ve Türk Periodontoloji Derneği tarafından, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenen...

07.10.2008 - 10:59 | MediaCat

Colgate ve Türk Periodontoloji Derneği tarafından, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenen “Ağız Sağlığı Haftaları”, bu yıl 01–29 Kasım 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek. “Hedef Mükemmel Ağız Sağlığı” sloganı ile yürütülecek Ağız Sağlığı Haftaları projesi süresince toplumun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi ve koruyucu diş hekimliğinin yaygınlaştırılması amaçlanıyor. Ağız Sağlığı Haftaları boyunca gönüllü diş hekimlerinden randevu alan herkes, dişlerini kontrol ettirecek, ağız ve diş sağlığı hakkında bilgiler edinecek, eski diş fırçasını getirenler yeni bir Colgate diş fırçasına ve diş macunu numunesine sahip olacak.

Yaklaşık 4 bin gönüllü diş hekiminin katılımı ile gerçekleşen Ağız Sağlığı Haftaları kapsamında, 2006 yılında 134 bin 649 kişiye, 2007 yılında ise 145 bin 928 kişiye ağız ve diş kontrolü yapıldı. Türkiye genelindeki belli sağlık ocakları, ana çocuk sağlığı merkezleri ve üniversitelerin de destek verdiği haftalarda bu yıl 4 bin gönüllü diş hekiminin katılımı ile 200 bin kişiye ulaşılması hedefleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.