COHN&WOLFE ‘2008 Best of BSA’ ödülünü kazandı

BSA Global, dünya genelinde kendisine hizmet veren 18 ajans arasında...

06.07.2009 - 11:41 | MediaCat

İstanbul, 06 Temmuz 2009- Cohn&Wolfe İstanbul, BSA (Business Software Alliance) Global tarafından “Üç Maymun” kampanyası uygulaması ile global ajanslar içerisinde en iyi ajans seçildi. Korsan yazılıma karşı bir bilinçlendirme projesi olan “Üç Maymun” kampanyası kapsamında iki ayda tam 7.5 milyon kişiye ulaşılmıştı.

Cohn&Wolfe İstanbul, “Üç Maymun” adlı bölgesel kampanyanın iletişiminde ve üçüncü partilere mesajın iletilmesinde göstediği yaratıcılık, yenilikçilik ve üstün performansından dolayı, BSA Dünya Başkanı ve CEO’su Robert Holleyman tarafından “2008 Best of BSA” sertifikası ile ödüllendirdi. Açık hava, dergi ve internet reklamlarıyla duyurulan “Üç Maymun” Kampanyası ulusal basında gazete, dergi, TV ve internet haberlerinde geniş yer alırken, yerel radyolarda da büyük yankı uyandırdırmıştı.

Cohn&Wolfe Genel Müdürü Şebnem Çamaş, “ Yaklaşık 4 yıldır BSA ile birlikte korsan yazılıma karşı savaşıyoruz. Takdir edersiniz ki; olmayan bir bilinci sıfırdan yaratmaya çalışmak çok kolaydır. Ancak varolan yanlış ya da çarpık bir algıyı değiştirmek uzun ve zahmetli bir çalışma gerektirir. BSA ile birlikteliğimizde bu konuda ciddi mesafe katettiğimize inanıyorum. Bu ödül, bu çalışmalarımızın dünya çapında da takdir gördüğünün bir göstergesi olması nedeniyle bizler için büyük gurur kaynağıdır.” dedi.

Kurulduğu 2001 yılından bugüne, Türkiye’de 80’den fazla saygın markaya hizmet vermiş olan GCI İstanbul, yine WPP Group Plc’ye bağlı olarak faaliyet gösteren Cohn & Wolfe ile Ağustos 2008 tarihi itibarıyla Cohn & Wolfe çatısı altında birleşmişti. Böylece dünyanın en büyük iletişim danışmanlığı şirketlerinden biri olan Cohn & Wolfe, daha da genişlemiş bilgi akışı, networkü ve tecrübesi ile İstanbul ofisinde hizmet vermeye başlamıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.