MediaCat

Çocukların hayallerindeki dünya Maylo ambalajlarında

Lila Group, çocukların resimlerini Maylo ambalajlarına taşıdı.

Çocukların hayallerindeki dünya Maylo ambalajlarında

Maylo markasıyla hayata geçirdiği Maylo Resim Şöleni kapsamında, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) etkinlik noktalarında nitelikli eğitim desteği alan çocuklardan, “Hayalinizdeki dünya nasıl bir yer” sorusuna verecekleri yanıtları resmetmelerini isteyen Lila Group, çocukların resimlerini ambalajlarına taşıdı.

Resim Şöleni kapsamında tüm ŞOK marketlerde bugün itibarıyla satışa sunulan Maylo marka tuvalet kâğıdı, havlu kâğıt ve peçete satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmıyla Türkiye genelinde TEGV birimindeki çocukların temel eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunacak.

Geleceğimizin emanetçisi çocuklarımızın eğitimine destek veren Maylo ve ŞOK işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Lila Group CEO’su Alp Öğücü, kampanyayı, “2010 yılında TEGV ile işbirliğine giderek, temizlik kâğıdı sektörünün ilk sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirdik. 10 yıldır Maylo markalı ürünlerimizin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e bağışlayarak, bugüne kadar 20 binden fazla çocuğumuzun eğitimine destek olmak, bizlere tarifsiz bir mutluluk yaşatıyor. Ocak ayında TEGV ile olan işbirliğimizin 10’uncu yılını Maylo Resim Şöleni ile kutlamış, çocuklarımızdan hayal ettikleri dünyayı resmetmelerini istemiştik. Hepsi birbirinden kıymetli yüzlerce resim arasından kıymetli seçici kurulumuzun belirlediği altı resmi ise şimdi Maylo ambalajlarımıza taşıyarak hem onları sanat yolculuklarında cesaretlendirmek hem de TEGV birimlerindeki çocuklarımızın ihtiyaçlarına olan desteğimizi sürdürmeyi arzu ettik. Çünkü inanıyoruz ki ‘Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir…’” sözleriyle değerlendirdi.

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı ise “Lila Group ve Maylo, TEGV’in en büyük destekçilerinden biri. Kendileriiyle bugüne kadar birçok projeye imza attık. Grubun sponsorluğu ile Çorlu’da inşaat çalışmaları son aşamaya gelen Aysel Öğücü-Lila Öğrenim Birimimizde yılda 3 bin 500 çocuğumuzu daha nitelikli eğitimle buluşturacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Sene başında çocuklarımızın hayallerindeki dünya için yaptıkları resimlerin Maylo Resim Şöleni’nde kutlamış ve seçilen resimlerin sahibi olan çocuklarımızı hep birlikte İstanbul’da ağırlamıştık. Şimdi Şölen’de sergilenen resimleri Maylo ürünlerinin paketlerinde görecek olmak bizi ve çocuklarımızı heyecanlandırıyor. Umuyoruz ki çocuklarımızın resimlere döktükleri hayal ettikleri dünyadaki yerde yaşama imkânı bulurlar. Lila Group ve Maylo’ya çocuklarımız adına verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.