‘Çocuk mu Kariyer mi?’ sorusu cevap buldu

Modern yaşamda kadınlar arasında en çok tartışılan konuların başında yer alan "Çocuk mu Kariyer mi?" sorusu...

08.04.2009 - 15:16 | MediaCat

Modern yaşamda kadınlar arasında en çok tartışılan konuların başında yer alan “Çocuk mu Kariyer mi?”sorusu Bonus Card’ın oylamasında cevap buldu. Yeni reklam kampanyasıyla şu ana kadar sosyal yaşantımızdaki beğenilerle ilgili yapılmış en geniş katılımlı anketi gerçekleştiren Bonus Card’ın ilk oylaması “çoçuk” tercihi ile sonuçlandı. 250.000 kişinin SMS göndererek katıldığı anket sonuçlarına göre “çocuk” diyenler %63’lük bir orana ulaşırken “kariyer”i çocuğa tercih edenler %37’lük bir orana sahip oldu.

Bonus Card’ın yeni kampanyası ve ilk anket sonuçlarıyla ilgili olarak açıklama yapan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge “Bonus’un ruhuna yakışan ve çok eğlenceli bir üslupla hazırlanan kampanyamızla, Türkiye’nin tercihlerini belirliyoruz. Türkiye’nin Bonus’tan başka neleri sevdiğini öğrenmek için yaptığımız, her hafta başka bir soruyu oylamaya açacağımız 7 haftalık kampanyamızda ilk olarak iş yaşamında hızla yükselen kadınların tercihini öğrenmek istedik. Ülkemizde kadınlar her geçen gün iş yaşamında ne kadar başarılı olduklarını kanıtılıyor. Bir kadın yönetici olarak iş hayatında yükselen kadınların bir çoğunun çok da iyi birer anne olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Zira mutlu bir özel hayat başarılı bir kariyeri beraberinde getiriyor. Kadınlar organizasyon kabiliyetleri, yaratıcılıkları, kuvvetli sezgileri ve kolay empati kurma yetenekleri sayesinde fırsat verildiği zaman hem kariyer hem de anne olarak harikalar yaratabiliyor. Garanti Ödeme Sistemleri olarak kadınlara bu fırsatı tanımaya her zaman büyük bir önem veriyoruz, kadromuzun %51’ini ise kadınlar oluşturuyor. Pazarın gerek plastik kart sayısı gerekse ciro anlamında lideri olmamızda kadınların payı çok büyük.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.