Coca-Cola’dan yeni bir viral mi?

"Hakiki Koka-Kola" videosu yeni bir viral mi sorusunu akıllara getiriyor.

25.06.2014 - 10:39 | Muzaffer Kurt

Coca-Cola, Türkiye’deki 50’nci yıl kutlamalarına duayen Halit Kıvanç’ın seslendirdiği reklam kampanyasıyla başlamıştı. “Koka-Kola 50’nci yılını ‘bize has’ kutluyor” haberimizde yer verdiğimiz reklam kampanyasının ardından kutlama, Coca-Cola Türkiye çalışanlarının iyimserlik üzerine en sevdikleri Türkçe ifadelere yer verdikleri bir filmle devam etmişti.

Coca-Cola 50’nci yıl kutlamaları bu kampanyalarla devam ederken karşımıza ilginç, bir o kadar da eğlenceli bir video çıktı. 20 Haziran’da Alkışlarla Yaşıyorum’a “laylayca” kullanıcı adıyla yüklenen “Hakiki Koka-Kola” videosu dört gün içinde 28.500 izlenme sayısına ulaşmış durumda. Gayet hakiki olaylar karşısında hayırlısı, kısmet, canın sağ olsun, kolay gelsin gibi ifadelere yer verilen video önümüzdeki günlerde daha da çok izlenme sayısına ulaşacağa benziyor.

Daha önce de Tarık Mengüç ile “Rock’n Coke’ta Ben Niye Yokum?” viral’ine de imza atan marka, “Hakiki Koka-Kola” ile yeni bir virale mi imza atıyor sorusunu akıllara getiriyor.

Hakiki Koka-Kola | Alkışlarla Yaşıyorum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.