Coca-Cola ve gnçtrkcll hem serinletecek hem konuşturacak

Coca-Cola ve gnçtrkcll, düzenledikleri yeni kampanya sayesinde, gnçtrkcll üyeleri...

24.06.2008 - 17:59 | MediaCat

Coca-Cola ve gnçtrkcll, düzenledikleri yeni kampanya sayesinde, gnçtrkcll üyeleri Coca-Cola içerken kazanacak! gnçtrkcll üyeleri milyonlarca bedava Coca-Cola ürünleri ve Turkcell’den kontörlerin yanı sıra, yaz ayları boyunca eğlencenin, müziğin ve sporun en güzel hediyelerine kavuşacaklar.

Coca-Cola ile gnçtrkcll, düzenledikleri ortak kampanya ile yaza bomba gibi giriyor. Sadece gnçtrkcll üyelerinin katılabileceği kampanyada birbirinden güzel hediyeler Coca-Cola severleri bekliyor.

Milyonlarca Coca-Cola, Coca-Cola zero, Coca-Cola light 450 ml. ürünleri kampanyanın yaza ayrı bir keyif katacak ilk ürünleri arasında yer alıyor. Turkcell’den kontör/dakika ile birbirinden güzel, koleksiyonluk Coca-Cola eşyaları ise, kampanyanın yaz aylarını serinletecek diğer hediyeleri arasında.

Kampanyanın hediyeleri bununla da sınırlı değil; eğlence, müzik ve sporla ilgili hediyeler de yazın tadını doyasıya çıkarmak isteyen gençlerin büyük ilgisini çekecek: Motor Sporları Akademi’den Touring, Off-road ve Rally eğitimi, music streaming, Burn partilerine bilet ve laptop, i-pod gibi sürpriz hediyeler, yaz ayları boyunca gnçtrkcll üyelerini bekliyor.

gnçtrkcll üyeleri hediyelerini nasıl kazanacak?

Kampanya kapsamında Coca-Cola, Coca-Cola zero, Coca-Cola light 450 ml. ürünlerini kazanmak isteyen gnçtrkcll üyelerinin, kendileri için özel tasarlanmış kontör kartı veya 100 ve üzeri dijital kontör yükleme yaptıklarında, aldıkları slipin orijinalini kampanyaya katılan satış noktalarına vermeleri yeterli olacak. gnçtrkcll’liler kontör yükledikçe Coca-Cola kazanacak!

Kampanyada, Turkcell’den kontör kazanmak da çok kolay: Coca-Cola, Coca-Cola zero ve Coca-Cola light 450 ml. PET şişe ürünlerin altın renkli kapaklarının altındaki kodu, Turkcell 2880 numarasına kısa mesaj gönderen tüm gnçtrkcll üyeleri milyonlarca hediye 4, 5 veya 45 kontör/2 veya 18 dakika kazanabilecek. gnçtrkcll’liler Coca-Cola içtikçe kontör/dakika kazanacak!

Kampanyaya katılıp partilerde eğlenmek, motor sporlarının heyecanlı anlarını yaşamak isteyen gnçtrkcll’lilerin yolu ise internet’ten geçiyor. www.coca-cola.com.tr web sitesine giren gnçtrkcll üyeleri www.coca-coladukkani.com sitesinin linkini tıklayarak siteye üye olduktan sonra Motor Sporları Akademi’den Touring, Off-road ve Rally eğitimi, music streaming, Burn partilerine bilet gibi ödüllerin yanısıra binlerce koleksiyonluk Coca-Cola eşyası ve laptop, i-pod gibi sürpriz hediyeler de kazanabilecek.

Siteye üye olan gnçtrkcll üyeleri, Coca-Cola, Coca-Cola zero ve Coca-Cola light 450 ml. PET şişe ürünlerin altın renkli kapaklarının altındaki kod ile puan toplayarak sitede yer alan hediye, indirim ve avantajları puan karşılığı kazanma şansını yakalayacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.coca-cola.com.tr, www.gnctrkcll..com, www.turkcell.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.