Coca-Cola Türkiye’ye yeni başkan

Şirketin Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Evguenia  Stoichkova oldu.

17.07.2017 - 15:04 | MediaCat

Coca-Cola kendi karakter setine kavuştu

2004 yılından bu yana Coca-Cola Şirketi’nde çeşitli görevler alan, son olarak da şirketin İtalya ve Arnavutluk’tan sorumlu Genel Müdürü olan Evguenia Stoichkova, 2012 yılından itibaren Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı olarak görev yapmakta olan Frayman Molinas’ın Global Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmasının ardından Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı olarak atanan isim oldu.

Evguenia Stoichkova, 1992 yılında Sofya Maden ve Jeoloji Mühendisliği Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından aynı üniversitede Mineraloji alanında yüksek lisans programını tamamlayan Stoichkova, 1994 yılında Fransa’nın yürüttüğü Kopernik programı kapsamında ekonomi lisansüstü eğitimini tamamladı. Stoichkova, 2004 yılında Bulgaristan Ülke Müdürü olarak başladığı Coca-Cola Şirketi’ndeki kariyerine, Pazarlama ve Operasyon alanlarında farklı yöneticilik pozisyonlarında devam etti.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.