Coca-Cola ‘Mutluluk Günü’nüzü kutluyor

Bugüne özel 17 şarkılık albüm ücretsiz olarak indirilebiliyor.

20.03.2014 - 16:54 | Haluk Kasarcı

Coca-Cola'nın mutluluk gününe özel 17 şarkılık albümü ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bugün, Birleşmiş Milletler‘in 28 Haziran 2012 tarihinde ilan ettiği ve her yıl 20 Mart’ta kutlanması planlanan ‘Uluslararası Mutluluk Günü’. Hal böyle olunca mutluluğu kimliğinin önemli parçası haline getiren markalar arasında belki de ilk akla gelen Coca-Cola‘nın da, bu anlamlı günü boş geçmesi pek de olası değildi. Beklenen oldu ve marka Uluslararası Mutluluk Günü’nü 17 şarkılık bir albümle kutladı.

‘Dinleyen herkesi mutlu kılmak’ için hazırlanan ve Coca-Cola’nın internet sitesinden ücretsiz olarak indirilebilen albüm tüm dünyadan bağımsız sanatçıların katılımıyla oluşturulmuş geniş çaplı bir proje. ‘Happiness Remix’ adlı çalışmanın prodüktörlüğünü ise Rock Mafia adıyla tanınan ikili Tim James ve Antonina Armato üstleniyor. İkiliye müzik yoluyla mutlu etmenin formülünü çizerek prodüksiyon sırasında en büyük yardımı sağlayan ise müzik psikoloğu Adrian North.

‘Happiness Remix’ için hazırlanan video, albümü oluşturan sanatçıların keyifli anlarının yanı sıra Coca-Cola’nın dünyanın farklı yerlerinde yayında olan reklamlarının kolajından oluşuyor. Albüm 200’ün üzerinde pazarda aynı anda hayata geçirilen ve bir süredir devam eden ‘Mutluluğa Kapak Aç’ kampanyasının en son halkasını teşkil ediyor.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.