Coca Cola 125. yıl kutlamalarına özel ışık gösterisi

Coca Cola 125. yıl etkinlikleri çerçevesinde Atlanta'daki şirket merkezinin dış duvarında bugüne kadar yapılmamış büyüklükte bir ışık gösterisi ve 3 boyutlu film gösterisi yapıyor.

09.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Coca Cola 125. yıl etkinlikleri çerçevesinde Atlanta’daki şirket merkezinin dış duvarında bugüne kadar yapılmamış büyüklükte bir ışık gösterisi ve 3 boyutlu film gösterisi yapıyor.

Mayıs ayı boyunda her perşemde, cuma ve cumartesi gerçekleşecek olan ışık gösterisinde Coca Cola bütün tüketicilerine teşekkür ediyor.

26 katlı ve 122.8 metre olan Coca Cola binasını ışıklandırmak için 20 bin lümenlik 45 projektör kullanılıyor. Böylece toplam 1 milyon lümen ışık binanın üzerine eş zamanlı yansıtılıyor.

Obscura Digital tarafından yaratılan projede Coca Cola şişeleri 3 boyutlu olarak gösteriliyor. Coca Cola’nın günümüze kadar yapmış olduğu reklamlardan bölümler gösterilen şovda Coca Cola Facebook sayfasındaki fanların fotoğraflarına da yer veriliyor. ·

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.