Coca Cola’nın Acun’lu reklamı yayında

Coca Cola’nın, yeni reklam yüzü Acun Ilıcalı’nın rol aldığı reklam kampanyası, ekranlardaki yerini aldı...

13.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Coca Cola’nın yeni reklam yüzü Acun Ilıcalı’nın rol aldığı reklam kampanyası, ekranlardaki yerini aldı. TV ekranlarının sevilen yüzlerinden Acun Ilıcalı’nın rol aldığı Coca Cola’nın son reklam kampanyası, izleyicilerle buluşmaya başladı. Son yılların en popüler yarışma programı ‘Var mısın yok musun’ ile yıldızı parlayan Acun Ilıcalı, Coca Cola’nın reklamında da bu yarışmadan ilham alıyor.
 
Reklam filminde, Acun Ilıcalı’nın görüntüsü sadece Coca Cola kapağındaki bir fotoğrafta yer alıyor. Markanın son kampanyasının anlatıldığı filmde, seslendirmeyi ise Acun Ilıcalı yapıyor. Acun, kampanya fırsatlarını anlattıktan sonra ‘bu teklife de, yokum, diyen olmaz herhalde’ diyerek, kampanyanın avantajının altını çiziyor.
 
Daha önce birçok markanın reklam filminde rol alan ünlü sunucu Acun Ilıcalı, Coca Cola’nın Türkiye’de yayınlanan reklamlarının 1 yıllığına yeni yüzü oldu. Daha önce hiç kimse ile bu kadar uzun süreli bir sözleşme yapmayan firmanın, Ilıcalı’yı ’Var mısın Yok musun’ programının gençler arasında oluşturduğu popülerliği nedeniyle seçtiği öğrenildi.

Coca Cola reklamlarında geçmişte Cüneyt Arkın, Hümeyra, Müslüm Gürses, Pelin Karahan gibi sevilen isimler kısa süreliğine rol almıştı.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.