CNNTürk’te yepyeni bir program başlıyor

CNN Türk ekranlarında yepyeni bir program izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Erkeğin yaşam klavuzu’ sloganıyla yola çıkan programı...

06.05.2010 - 00:00 | MediaCat

CNN Türk ekranlarında yepyeni bir program izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Erkeğin yaşam klavuzu’ sloganıyla yola çıkan programı Emre Karayel sunacak.

“Erkeğin yaşam kılavuzu Men-e-Men” 8 Mayıs Cumartesi akşamı CNN Türk’te başlıyor. Pierre Cardin’in sponsorluğunda yayınlanacak programı ünlü oyuncu Emre Karayel sunacak. İlk programda Karayel’in Okan Bayülgen’le yatakta yaptığı röportaj ekranlara gelecek… 

Cumartesi akşamları 22.00’de CNN Türk’te yayınlanacak programın, erkekler kadar kadınlardan da ilgi görmesi bekleniyor.

Sevilen tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Karayel’in sunacağı programın “Erkek Erkeğe” isimli bölümünde, ünlü erkeklerle söyleşilere yer verilecek. Karayel her bölümde ünlü bir isimle kıyafet tercihlerinden hobilerine, bilinmeyen yönlerinden aşk hayatına, alışılmadık mekanlarda söyleşiler yapacak. İlk bölümün konuğu Okan Bayülgen’le yatakta yapılan samimi söyleşi, izleyenleri şaşırtacak.
 
Burcu Kara erkekleri, Melis Alphan takım elbise seçmeyi anlatacak
 
“Karşı Cephe” isimli bölümde, güzellikleriyle olduğu kadar başarılarıyla da dikkat çeken ünlü kadınlarla “erkekler üzerine” sohbet edilecek. İlk bölümün konuğu sinema ve televizyon izleyicisinin kalbinde taht kurmuş genç ve başarılı oyuncu Burcu Kara…
 
Men-e-Men’in “Gardırop Muhabbeti” bölümünde, moda dünyasından ünlü isimler, erkeklere giyinme konusunda ipuçları verecek. İlk bölümde moda yazarı Melis Alphan, takım elbise seçiminde dikkat edilecek noktaları izleyenlerle paylaşacak.
 
Programın bir diğer bölümü ise “Erkeğin Dünyası” adını taşıyor. “Erkeğin Dünyası”na ilk bölümde “seyahat terzileri” konuk olacak, izleyenleri sıra dışı bir tatil paketiyle giydirecek.
 
Men-e-Men’de ayrıca erkekleri ilgilendiren önemli haberler üzerine kısa yorumlar yapılacak “Adam Sen de” bölümü ile güncel kültür-sanat aktivitelerinin tanıtılacağı “Ajanda” da yer alacak.
 
Pierre Cardin’in sponsorluğunda yayınlanacak 30 dakikalık program, CNN Türk’te iki haftada bir cumartesi akşamları 22.00’de ekrana gelecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.