MediaCat

CNN Türk’ün kültür yolcuları yola çıktı

Coşkun Aral, Can Dündar ve Nebil Özgentürk ilk kez bir arada.

CNN Türk’ün kültür yolcuları yola çıktı

Belgesele gönül vermiş üç insan; Nebil Özgentürk, Can Dündar ve Coşkun Aral, “Biz Kültür Yolcuları” belgeselinde CNN Türk‘te buluşuyor. 10 bölümlük program 1 Mart Pazar gününden itibaren her Pazar saat 22.00’de ekrana gelmeye başlıyor.

3 belgeselci, Ağrı eteklerinden Makedonya boylarına, Cerattepe ormanından Adalar vapuruna, Mezopotamya yaylasından Abdallar coğrafyasına kadar gezecek. Türkiye’yi Türkiye yapan, kimi tamamen, kimi kısmen soldurulan renklerin tozunu alıp, ışığını parlatacak. Üçlü, her gittikleri yola dördüncü bir yol arkadaşı davet edecek. O yol arkadaşları o yolu ve yeri bir “usta” kimliğiyle anlatacak.

Can Dündar tarafından sunulan 10 bölümlük “Biz Kültür Yolcuları”nın ilk durakları Artvin, Hacıbektaş, Balkanlar, Mardin, Ahırkapı-Sulukule, Samatya-Galata, Adalar, Diyarbakır, Van ve Kırşehir olacak. Belgeselin müzikleri ise Kardeş, Türküler imzası taşıyacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.