CMC’nin finans sektörü ekibi bir yılda yüzde 400 büyüdü

CMC'nin finans sektörüne yönelik olarak hizmet veren özel ekibi son bir yılda yüzde...

03.07.2008 - 10:49 | MediaCat

Ülkemizin önde gelen çağrı merkezlerinden CMC (Customer Management Center), finans ve bankacılık alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla geniş kapsamlı çözümlere imza atmayı sürdürüyor. 2008’i finans alanında atılım yılı ilan eden CMC’nin finans ve bankacılık sektörüne hizmet sunan ekibi rekor bir büyümeyle yüzde 400 büyüyerek 450 kişiye ulaştı. CMC, bu sektöre yönelik hizmet veren özel ekibini yıl sonuna kadar 550 kişiye yükseltmeyi hedefliyor.

BDDK’nın dış kaynak hizmetlerini düzenleyen yönetmeliğinin ardından yasal yükümlülüklerini tamamlayan CMC, müşterilerini en son çağrı merkezi teknolojileriyle buluşturuyor. Bankacılık ve finans sektöründe pek çok köklü banka ve sigorta şirketine çağrı merkezi hizmeti sunan CMC, bu çerçevede yüksek performanslı yeni arama sistemleri ve bu sistemlerle entegre çalışan raporlama araçlarıyla sektörün nabzını tutuyor. Tüm outbond (dış arama) süreçlerini, teknoloji ve insan kaynağı yönetim stratejilerini gelişen teknolojiler ve sektörel gereksinimler doğrultusunda yenileyen CMC, farklı finansal ürünlerin yaşam eğrilerini kapsamak üzere hizmet yelpazesini de her geçen gün genişletiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.