Citylights’a yeni genel müdür

Ströer Kentvizyon'da iki yeni atama gerçekleştirildi. 7 Aralık 2009 tarihinden başlayarak Ströer Kentvizyon grup şirketlerinden Citylights’da...

07.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Ströer Kentvizyon’da iki yeni atama gerçekleştirildi. Ayşe Karabulut, 7 Aralık 2009 tarihinden başlayarak Ströer Kentvizyon grup şirketlerinden Citylights’da Genel Müdür olarak göreve başladı. 

Ayrıca, Ströer Kentvizyon grup  şirketlerinden Citylights’da Satış Müdürü olarak çalışmakta olan Müyesser Berk, 1 Aralık.2009 tarihinden başlayarak  Ströer Kentvizyon  Ulusal Satış Grubunda Megalight Satış Direktörü olarak göreve başladı.

Müyesser Berk, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. Profesyonel kariyerine 1987-1999 yıllarında Arçelik ve Vakıfbank Güneş Sigorta kulüplerinde profesyonel voleybolcu olarak başlayan Müyesser Berk, 2000-2006 yılları arasında Vakıfbank Güneş Sigorta Spor Kulübü’nde yöneticilik yapmıştı. 2006-2007 yılları arasında Obi Medya’da Satış Müdürü olarak çalışan Müyesser Berk, 2007-2008 yılları arasında ise Era Outdoor’da Satış Müdürlüğü yapmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.