Citylife’ın iletişim danışmanı Essance İstanbul oldu

İletişim Danışmanlığı sektöründe 2006 yılından bu yana deneyimli kadrosuyla...

08.04.2008 - 17:45 | MediaCat

İletişim Danışmanlığı sektöründe 2006 yılından bu yana deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı, müşteri portföyüne yeni markalar eklemeye devam ediyor. Farklı sektörlerden pek çok seçkin firmaya hizmet veren Essance İstanbul’un müşterileri arasına son olarak “Citylife” da katıldı.

Esas Holding bünyesindeki Esom Mağazacılık çatısı altında hizmet veren “Citylife”, Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı portföyüne katıldı. Sağlıklı yaşam ürünlerini tüketicilerle buluşturan bir mağazalar zinciri olarak hizmet veren “Citylife” iletişim hizmetlerini Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı’ndan almaya başladı.

Essance İstanbul’un müşterileri arasında tüketici finansmanı sektöründe faaliyet gösteren Koçfinans, Türkiye’nin “İklimlendirme Merkezi” İklimsa, bir Esas Holding kuruluşu olan Medair, 28 yıllık pazar bilgisi ve elektronik üretimi deneyimi ile Atmaca Elektronik ve Atmaca Bilgisayar Teknolojileri (Sunny & Woon), İdea Teknoloji Çözümleri, İtalyan mutfağının lezzetlerini en iyi şekilde sunan Casa Mia ve her türlü organizasyona ev sahipliği yapan Portaxe gibi firma ve markalar yer alıyor.

Bilgi için:
Seher Saygın /Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı

212 352 41 92 / 532 467 50 59 / seher.saygin@essance-istanbul.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.