Konforun tarihçesi

Citroën yeni kampanyasında zamanda konforlu bir yolculuk yapıyor.

14.09.2020 - 10:36 | Arzu Nilay Kocasu

1919 doğumlu otomotiv markası Citroën, hedef kitlesine vadettiği konforu odağına alan bir animasyon serisi hazırladı. Citroën Birleşik Krallık tarafından hazırlanan “Créateurs de Confort” ile tarihte yolculuğa çıkan ve soygundan bisiklet yarışına Citroën’in oyunun kurallarını değiştirdiği anlara ufak ziyaretler düzenleyen markanın kampanyası Havas Londra imzası taşıyor.

Kampanya hakkında konuşan Citroën Birleşik Krallık Pazarlama Direktörü Souad Wrixen animasyonların ardındaki motivasyonu şu cümlelerle özetliyor:

“Citroën olarak tüketicimizi yaptığımız işlerin daima kalbinde konumlandırmaya gayret ediyoruz ve hazırladığımız animasyonlar da ilhamını sizlerden alan gerçek Citroën hikâyelerini onurlandırmak için hayat buldu. Animasyonlar markanın engin tarihçesini resmeden farklı dönemlere yapılmış yolculuklardan oluşuyor ve bu hikâyelerin tüketicilerde de karşılık bulduğuna inanıyoruz. Konforun hepimizin olmazsa olmazı olduğunu düşünüyoruz ve animasyonların konforun nasıl Citroën’in yaptığı her şeyin parçası olduğunu anlatacağını umuyoruz.”

Kampanyada yer alan her bir hikâye hakkında detaylı bilgiye ve hikâyelerdeki Citroën araçların modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Reklamveren: Citroën
  • Reklam Ajansı: Havas London
  • Yapımevi: Made By Radio
  • Tasarım: Daniel Davies
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.