MediaCat

Ciner Medya yeni spor kanalını duyurdu

HTSpor adıyla kurulan kanal, yayın hayatına 9 Ağustos’ta başlayacak.

Ciner Medya Grubu, spor yayıncılığına odaklanacak yeni televizyon kanalı HTSpor’un 9 Ağustos’ta yayın hayatına başlayacağını açıkladı. Sporseverlerle radyo ve dijital mecralar aracılığıyla da buluşacak olan kanalın genel yayın yönetmenliğini Ekim 2023’ten bu yana Ciner Medya Spor Yayınları Koordinatörü olarak görev yapan Mehmet Ayan üstlenecek.

HTSpor’u Habertürk’e anlattığı röportajında Ciner Medya’nın kuruluşundan bu yana sporla iç içe bir yayın kuruluşu olduğunu söyleyen Mehmet Ayan, kanalın “spor eşittir futbol” anlayışından uzak bir tutum benimseyeceğinin altını çizdi ve izleyeceği yayın çizgisini şöyle anlattı: “Her spor dalında, her sporcunun yanında olmak istiyoruz. Okul sporlarından, sporcu sağlığına, halkın spor yapma alanlarından, ekstrem sporlara heybemiz geniş. Okullar, gençler, amatörler, Anadolu’nun insan kaynağı… İnanın hepsine yer vereceğiz. Futbol belki en kolayı… Ama sizi temin ederim ki prime-time’da hiç umulmadık bir anda Zehra ablasını örnek alıp ücra bir köyde voleybola başlamış evladımızı konuk edebileceğiz. Futbol yayınlarına gelince… Merkeze haberi koyacağız. Sıkı bir ekiple spor haberciliğine rafine bir anlayış getirmeye gayret edeceğiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.