Çiçeksepeti’nin yeni stratejik iletişim danışmanlığı şirketi Marjinal

Türkiye’nin en büyük online çiçek tedarik firmalarından CicekSepeti.com, stratejik iletişim danışmanlığı için Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

21.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük online çiçek tedarik firmalarından CicekSepeti.com, 2011 yılında CicekSepeti.com çatısı altında hizmete giren “ÇiçekSepeti Gurme” ve 2011 yılında kurulan “MagicGift” markalarını tek çatı altında toplayan Bright E-Ventures Corporation, stratejik iletişim danışmanlığı için Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip CicekSepeti.com çiçek, çikolata, kek ve kurabiye buketi, ev aksesuarları, oyuncaklar ve farklı tasarımda hediye ürünlerinin yanı sıra tek taş yüzükten pırlanta kolyeye kadar Türkiye’nin önde gelen altın ve mücevher markalarının başarılı tasarımlarını kullanıcılarına sunuyor. 2011 ylıında Belçika merkezli Hummingbird Ventures ve dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden ABD merkezli Amazon.com’u azınlık hissedarları arasına katan CicekSepeti.com bütün alt markalarında büyümeye devam edip satış alanlarını genişleterek Türkiye’deki lider e-ticaret şirketlerinden biri olmayı hedefliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.