Christophe Morin 19 Kasım’da İstanbul’da

Dünyanın tek Nöro Pazarlama şirketi SalesBrain’in kurucusu ve CEO’su Christophe Morin, 19 Kasım Perşembe günü...

05.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın tek Nöro Pazarlama şirketi SalesBrain’in kurucusu ve CEO’su Christophe Morin, 19 Kasım Perşembe günü ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ ana temasıyla düzenlenecek olan Mediacat Marketing Forum 2009 için İstanbul’a geliyor! Etkinliğin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında yer alan ve Nöro Pazarlama isimli bir de kitabı bulunan Morin, nöroloji biliminin beyin üzerindeki satış ve ikna etkililiğini artıracak son keşiflerini katılımcılarla paylaşıyor.

Sekizincisi bu yıl ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ ana temasıyla ve MedyaNet’in ana sponsorluğunda düzenlenen MediaCat Marketing Forum 2009, Nöro Pazarlama kitabının yazarı ve dünyanın tek Nöro Pazarlama şirketi olan SalesBrain’in kurucusu ve CEO’su olan Christophe Morin’i konuk ediyor. 19 Kasım Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek etkinliğin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında yer alan Morin, giderek zorlaşan ‘satış’ faaliyetlerinde nöroloji alanında elde edilen bulguların olumlu etkilerini paylaşıyor.

Konuşmasında nöroloji araştırmalarının beyin üzerindeki satış ve ikna etkililiğini artıracak en son keşiflerini aktaracak olan Christophe Morin, eşsiz ve akılda kalıcı sunum yapma tekniklerini de katılımcılara aktarıyor. En son beyin araştırmalarının ve devrim niteliğindeki pazarlama çalışmalarının ışığında oluşturulan söz konusu teknikler ‘müşteriden tepki almayı garantileyen 6 uyarıcı’, içerik ve mesajın sunumunu paralel hale getiren 4 adım’, ‘eski beyne hitap eden 6 mesaj yapıcısı’ ve ‘bir sunumu diğerlerinden farklılaştıracak 7 etki artırıcı’ gibi başlıklar altında toplanıyor. 

Christophe Morin, MediaCat Marketing Forum 2009 hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor: “İstanbul’da, hızla gelişen nöro pazarlama hakkında bir sunum yapacağım için çok heyecanlıyım. Nöro Pazarlama, insanların satış faaliyetlerine ve reklâmlara nasıl tepki verdiklerini anlamak için beyin fonksiyonlarının incelenmesine taze ve bilimsel bir bakış açısı getiriyor. Bütün iletişim ve satış çabalarının çok daha etkili olmasına yardım eden, ufuk açıcı ve hemen uygulanabilir Nöro Pazarlama ilkelerini öğrenmenin Forum katılımcıları için yepyeni bir deneyim olacağına inanıyorum.”  

Christope Morin kimdir?
ESC Nantes’te pazarlama üzerine lisans eğitimi alan Christophe Morin, yüksek lisansını Bowling Green State University’de tamamladı. Halen Santa Barbara’da bulunan Fielding Graduate Institute’ta Medya Psikolojisi alanında doktora eğitimi gören Morin, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında 25 yılı aşkın bir deneyime sahip bulunuyor. Tüketici davranışlarını anlamak ve söz konusu davranışlar hakkında öngörüde bulunabilmek için çeşitli çalışmalar yürüten Christophe Morin, kavramsal bilimleri uygulayarak bugüne dek yüzlerce firmanın performansını artırmasına yardımcı oldu. Kariyeri boyunca rStar Networks, Canned Foods, Inc. Ve Doublet Manifucturing, Inc. gibi önemli firmalarda çalışan Morin, 2002 yılında Patrick Renvoise ile birlikte dünyanın tek nöro pazarlama şirketi olan SalesBrain’i kurdu.
MediaCat Marketing Forum 2009, yeni nesil yaratıcılıkla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi www.mci.com.tr adresinden alınabiliyor.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.