Cereyan’dan dev global adım

Cereyan Medya, dünyanın ilk bağımsız medya ajansı networku olan Columbus Media International’in...

15.10.2010 - 00:00 | MediaCat

2008 yılında, bağımsız bir medya planlama ve satın alma şirketi olarak kurulan Cereyan Medya, dünyanın ilk bağımsız medya ajansı networku olan Columbus Media International’in Türkiye’deki resmi ve tek partner ajansı oldu.

Dünyada 50 noktada toplam 6.2 Milyar USD ciro yönetimi ilk 10 Global network’ten biri olan Columbus Media International , her ülkenin en iyi bağımsız medya şirketleri ile çalışıyor. Columbus Media,  bir kaç aşamalı ve ciddi bir değerlendirme sürecinden sonra 24 Eylül 2010 tarihinde Türkiye’de Cereyan Medya ile çalışma kararı aldı. 

2 yıllık geçmişine rağmen, yerel pazarda aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle hızlı bir gelişim içine giren Cereyan, bağımsız kimliğini destekleyen bu oluşumla birlikte müşterilerine sunduğu hizmeti global boyuta taşıyor. Bu işbirliği, Cereyan’ın yerel  birikim ve esnekliğini, global perspektif ve hizmet bütünlüğü ile birleştirmesini  sağlayacak ve Cereyan’ı medya ajansları rekabetinde benzersiz bir konuma getirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.