Cepten reklam dinlet, ‘tonla kazan’

Mobil reklamcılıkta dünyada bir ilke imza atan Turkcell, "TonlaKazan" mobil reklam platformunu...

07.05.2008 - 15:41 | MediaCat

Mobil reklamcılıkta dünyada bir ilke imza atan Turkcell, “TonlaKazan” mobil reklam platformunu lanse ediyor: Turkcell müşterileri, TonlaKazan sistemi sayesinde kendilerini arayanlara seçtikleri reklamları dinletecek ve dinlettikçe kontör ya da dakika kazanacaklar.

“TonlaKazan” mobil reklam platformunu lanse eden Turkcell, reklam alanında dünyada bir ilke imza attı. Turkcell müşterileri TonlaKazan’la, ÇalarkenDinlet’lerini reklam müziklerinden oluşturarak, kendilerini arayanlara dinlettikleri oranda kontör ve dakika kazanıyorlar. İlk lansman süresince TonlaKazan’a sınırlı sayıda üye kaydedilecek.

Turkcell Katma Değerli Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, TonlaKazan’la ilgili olarak; “Mobil reklam alanında bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. TonlaKazan servisiyle sadece yeni bir reklam platformu değil, reklamcılık dünyasına yeni kavramlar da getirmiş oluyoruz. Servisi Akbank, Coca-Cola, Digiturk, Garanti Bankası, gnçtrkcll, Kraft, Nestle, Nivea, P&G, ve Unilever gibi önemli markalarla lanse ettik” dedi.

TonlaKazan’a Web, WAP ve SMS yoluyla üye olunabiliyor. Üyeler, TonlaKazan platformundaki farklı reklam müziklerinden beğendiklerini kendilerine ÇalarkenDinlet içeriği olarak seçip çevrelerine dinletecekleri reklamı belirliyorlar.

TonlaKazan, Turkcell’e fikir ve yenilikçi ürünler sağlayan iş ortağı “4play Digital Workshop” firmasıyla beraber geliştirildi.

Markalara ‘Dinlettikçe Öde’ fiyatlandırma modeli

Reklam verenler, TonlaKazan’da “dinlettikçe öde” (CPL – Cost Per Listening) fiyatlandırma modeliyle performans bazlı reklam yayınlayabilecekler. Böylece reklam verenlere tam anlamıyla ölçümlenebilir bir mecra fırsatı sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.