Cep telefonlarında ‘izinli pazarlama platformu’

Bir doğrudan pazarlama ürünü olan SüperTeklif; e-mail, SMS/MMS, posta gibi birçok farklı kanaldan reklâm/tanıtım mesajları yayınlayan, anket düzenleyen ve örnek ürün gönderimi yapan; bu pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45'ini yine üyelerine dağıtan Türkiye'nin ilk web tabanlı 'izinli pazarlama platformu'.

11.06.2007 - 10:19 | MediaCat

Bir doğrudan pazarlama ürünü olan SüperTeklif; e-mail, SMS/MMS, posta gibi birçok farklı kanaldan reklâm/tanıtım mesajları yayınlayan, anket düzenleyen ve örnek ürün gönderimi yapan; bu pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45’ini yine üyelerine dağıtan Türkiye’nin ilk web tabanlı ‘izinli pazarlama platformu’.

SüperTeklif’te sistem; www.superteklif.com web sitesine ücretsiz üye olan kullanıcıların, kişisel profil ve tercih bilgilerini tanımlayarak, ilgi alanları doğrultusunda, kendilerine reklâm mesajları ve anket formları gönderilmesine izin vermeleri üzerine işliyor. Proje sahibi E-mbrio şirketinin Genel Müdürü Hamit Kekeç konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

ABD ve Avrupa’da bunun başarılı olmuş örnekleri var. Süper Teklif’in kendi adını taşıyan internet sitesine üyelik ücretsiz. Süper Teklif üyeleri istediği an üyeliklerini iptal edebilir, mesajları istediği sayı ve sıklıkta alabilir. Üyeler aynı zamanda mesaj almak istemediği reklamveren firmalar ile ilgili sınırlandırma yaparak kendi özgürlük alanlarını korurlar. Süper Teklif’in üye sayısı şu anda 378 bini aştı. Hedefimiz en kısa zamanda 1 milyon üyeye ulaşmaktır.

Web tabanlı izinli pazarlama çalışmaları çerçevesinde üyeler, okudukları ve cevapladıkları her mesajdan puan kazanıyor. Puanı 100 bine ulaşan üye dilerse hesabına 100 YTL yatırılmasını talep edebilir. Üyeler, sadece kendi okudukları ve cevapladıkları mesajlardan puan kazanmakla kalmaz. Kendi davetiyle Süper Teklif’e üye olarak Süper Üye listesinin 1’inci seviyesinde bulunan kişilerin okuduğu ve cevapladığı mesajlardan da, mesajı tıpkı kendi okumuş gibi aynı puanı kazanır. Böylece puanlarını çok hızlı bir şekilde nakde çevirme imkanı bulur.

MSN kullanımında dünya ikincisiyiz. Bizim insanlarımız iletişime açık, iletişim kanallarınızı doğru seçtiğiniz sürece, pazar büyümeye devam edecek. Microsoft Türkiye’de 18 ile 22 milyon arası internet kullanıcısı olduğunu söylüyor. Şu an geniş bant kullanıcı sayısı 2.5 milyon, yıl sonunda 4 milyonu bulmuş olacak. Cep telefonu kullanım rakamları ise ülke nüfusumuza yaklaşmış durumda.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.