Cep medyası çözümleri zcard.com.tr hizmetinizde

60'tan fazla ülkede faaliyette bulunan Z-CARD™ Ltd’nin Türkiye Lisanslı üreticisi olarak 2005 yılının...

13.05.2009 - 12:18 | MediaCat

60’tan fazla ülkede faaliyette bulunan Z-CARD™ Ltd’nin Türkiye lisanslı üreticisi olarak 2005 yılının Kasım ayında üretime başlayan Z-Kart Basım Dağıtım Ltd. Şti. bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen 200’den fazla markası için milyonlarca Z-CARD™ üretti.

Bilginin taşınabilir ve saklamaya müsait bir formatta sunulmasını sağlayan Z-CARD™, pazarlama iletişimine getirdiği yeniliklerle, sürekli geliştirdiği yeni ürün ve hizmetler sayesinde Cep Medyası alanında dünya liderliğini sürdürmekte.

zcard.com.tr adresinden, Türkiye çapında daha geniş kitlelere ulaşmak, hızlı ve kolay erişilebilirlik için hazırlanan, Cep Medyası ürün yelpazesi, çeşitli dağıtım alternatifleri, farklı Z-CARD™ formatları incelenebilir. Ayrıca birçok firmaya örnek teşkil edebilecek müşteri taleplerinin dile getirildiği çözümlerin bulunduğu vaka çalışmaları, tasarım ile ilgili bilgilendirmeler ve basılı malzeme anlayışına yenilik getiren Cep Medyası çözümleri bulmak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.