CEO’lardan müzik ziyafeti

CEO Club'ın özel CEO Band etkinliğinde CEO'lar ve gençler müzik becerilerini ortaya koydular.

12.06.2012 - 00:00 | MediaCat

CEO Club’ın özel CEO Band etkinliğinde CEO’lar ve gençler müzik becerilerini ortaya koydular. Etkinlik, müziğe gönül vermiş CEO’ları, gençleri ve izleyicileri buluşturdu.

CEO Band gecesinde Eczacıbaşı grubu çalışanlarının oluşturduğu ve Eczacıbaşı Topluluğu CEO’su Erdal Karamercan yönetimindeki "Ecza Dolabı" ile Procter and Gamble Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karpat’ın yönettiği "Az Mesai" grupları birer konser verdi. Her iki grubun performansları büyük beğeni ile karşılandı.

Vodafone çalışanlarının 2010 yılında kurduğu, klasik rock ile punk müzik parçalarını yeniden düzenleyerek çalan Vodasonic grubuna Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray da sahnede eşlik etti.

Gecenin sonunda ise Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Mondi Endüstriyel Torba Türkiye CEO’su Kaan Özkan, AvivaSA CEO’su Meral Eredenk ve Temsa Global eski CEO’su Mehmet Buldurgan, orkestra eşliğinde sahneye çıktılar. CEO’ların bireysel performansları beğeni topladı. Ayrıca, Yıldız Holding ve Ülker Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Ahad Afridi ve iş dünyasından dostlarından oluşan grup Bridge Trafik de sahne aldı
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.