Centrum’dan alternatif toplantı çözümleri

Farklı içerikteki oturumlara özel salonlarıyla toplantı hizmetlerinde yeniliklerin öncüsü Centrum’dan yaratıcılara özel mekânlar: Fikir Üretim Paketi

19.06.2007 - 15:14 | MediaCat

Farklı içerikteki oturumlara özel salonlarıyla toplantı hizmetlerinde yeniliklerin öncüsü Centrum’dan yaratıcılara özel mekânlar: Fikir Üretim Paketi

Bazı oturumlar, rutin toplantı süreçlerinin dışında özel bir yaratıcılık ve yeni fikir üretmek içindir. Centrum Fikir Üretim Salonu, böyle özel çalışmalar için tasarlandı. Salon, tüm teknik altyapısının yanında özel dekoru, kolayca yer değiştirebilen mobil oturma grupları, farklı aydınlatma seçenekleri, tümüyle whiteboard haline getirilmiş duvarları, puf koltukları ve kreatif enerji için sürpriz acil durum dolabıyla yaratıcı çalışmalar için gereken tüm konforu sunuyor.

Esnek çalışma ortamı ve en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş donanımıyla Fikir Üretim Salonu’nda fikir üretemeyen konuklara salon ücreti iade ediliyor.

Centrum’da ayrıca özel görüşmeler için aynalı cam ile bölünmüş salonları içeren İşe Alım Paketi, Focus Gruop Paketi ve çoklu takım çalışması için entegre salonlarla Multi Group Paketi de hizmete hazır.

Simültane çeviri/ses odası, projektör, perde, flipchart, whiteboard, mikrofon, kablosuz internet ve laptop PC Centrum’da standart. Toplantı motivasyonuna ara vermeden salonlara sürekli çay-kahve ikramıyla Centrum, verimli ve keyifli toplantılar için hizmetinizde.

Modern iş dünyasının eğitim, seminer ve konferans organizasyonları gibi farklı amaç ve içerikte toplantıları için, teknik donanımı tam, rahat, fonksiyonel ve akıllı mekânlar sunan Centrum, Küçükyalı ve Suadiye Park’taki toplam 14 salonuyla hizmet veriyor.

Rezervasyon: 444 0 284

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.