Cenajans’ın müşteri portföyüne yeni isim

Zeytinden peynire, reçelden tereyağına tüm kahvaltılık ürünlere damgasını vuran Ararlar Gıda, Türkiye’nin köklü ajansları arasında yer alan Cenajans ile çalışma kararı aldı.

28.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Zeytinden peynire, reçelden tereyağına tüm kahvaltılık ürünlere damgasını vuran Ararlar Gıda, Türkiye’nin köklü ajansları arasında yer alan Cenajans ile çalışma kararı aldı. Cenajans, Ararlar Gıda’nın özel lezzetlerini tanıtmak amacıyla etkin reklam kampanyalarına imza atacak.

Kahvaltıda Aranan Marka

Ararlar Gıda Kayseri’nin tanınmış markaları arasında bulunuyor. Ararlar Gıda siyah ve yeşil zeytin, beyaz peynir, tulum peyniri, yumurta, pastorize tereyağı, süzme bal, petek bal ve tahin üretiminde önemli bir aktör olarak öne çıkıyor.

Müşteri profilini hızla zenginleştiren Cenajans, 2006 yılında merkezi New York’ta bulunan ve küresel ölçekte en hızlı büyüyen reklam ajansı B.E International ile uluslararası işbirliği gerçekleştirerek büyük bir atılıma imza atmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.