Cem Kozlu’yla Başarının İzinde gelecek hafta CNN Türk’te

Geçen yıl yayınlanan “Cem Kozlu’yla Başarının İzinde” programının ardından, Cem Kozlu’nun son kitabı “Liderin Takım Çantası”ndan ilham alınarak hayata geçen yeni program...

15.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Geçen yıl yayınlanan “Cem Kozlu’yla Başarının İzinde” programının ardından, Cem Kozlu’nun son kitabı “Liderin Takım Çantası”ndan ilham alınarak hayata geçen yeni program her Çarşamba CNN TÜRK ekranlarında olacak.

Cem Kozlu’nun yanından ayırmadığı takım çantasında, kendisine iş yaşamında başarı sağlayan pek çok yönetim “aleti” yer alıyor.

Bu aletler, Kozlu’nun deneyimler sonucu geliştirdiği kolay kullanılabilen, pratik fayda ile verim artışı sağlayan, daha iyi karar ve sonuçlara yol açan aletler…

Cem Kozlu, iş yaşamında başarılı olmak için yararlandığı takım çantasındaki her bir aleti, kendi alanlarında başarı sağlamış Türk yönetici ve iş adamlarına, kadınlarına karşılık getiriyor.

Ali Sabancı ile başlayacak olan ilk bölümün ardından, Hüsnü Özyeğin, Bülent Eczacıbaşı, Ahmet Bozer gibi isimlerle başarının ve liderliğin öyküleri ekrana gelecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.