Cem Ceminay’ın partneri Bonbon Funda Anneyiz.biz köşe yazarı oldu

Radyo dinleyicilerinin yakından tanıdığı, Cem Ceminay’ın programına önce dinleyici olarak katılan...

30.06.2008 - 13:58 | MediaCat

“Bir gün Selamiçeşme’den Feneryolu’na bir dere çıkarsa onlar benim gözyaşlarımdır.”

Radyo dinleyicilerinin yakından tanıdığı, Cem Ceminay’ın programına önce dinleyici olarak katılan ve daha sonra dinleyiciler arasında yapılan ankette büyük bir oy çoğunluğu ile Cem Ceminay’ın radyo programında partneri olan Funda Özkalyoncuoğlu, Anneyiz.Biz’de köşe yazarlığına başladı.

Her sabah Radyo N101’de saat 07.00–10.00 arasında “Cem Ceminay Back-Up Morning Show” programını Cem Ceminay’la birlikte sunan Funda Özkalyoncuoğlu, iddialı yorumları, sözünü sakınmaması ve samimiyeti ile büyük bir dinleyici kitlesine sahip… Anneyiz.Biz internet sitesinde yazdığı yazılarında ise aynı samimiyetle annesini, oğlunu, oğlunun babasını ve anneliğini anlatıyor.

Funda Özkalyoncuoğlu, Anneyiz.Biz dergisine verdiği röportajda, severek evlendiği eşiyle oğluna hamileyken boşanmasını, 20 yaşında anne oluşunu, hem İstanbul Üniversitesi’nde okuyup hem de THY’de çalışmasını, annesinin geçirdiği hastalık sebebiyle ona bakmak zorunda kalmasını, oğlunu yetiştirmesini ve özel hayatına dair önemli detayları paylaşıyor.

Annesinin hastalığı döneminde yaşadığı sıkıntıları “Bir gün Selamiçeşme’den Feneryolu’na bir dere çıkarsa onlar benim gözyaşlarımdır.” sözleriyle aktaran Funda Özkalyoncuoğlu Anneyiz.Biz köşesine yazdığı yazılarıyla da büyük ilgi görüyor.

Her ay milyonlarca sayfası okunan ve yüz binlerce kayıtlı üyesi olan Anneyiz.Biz internet sitesi Türkiye’deki annelerin en gözde paylaşım ve bilgilendirme platformu özelliğini taşıyor. İnternet sitesinin yanında dergisiyle de ilgi gören Anneyiz.Biz, bu ay içerisinde Almanya versiyonu olan Anneyizbiz.DE’yi de yayına geçirerek Türkiye’den yurt dışına içerik ve tasarım ihraç eden ilk Türk web sitesi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.