CeBIT’e katılacak firmalara KOSGEB’den destek

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na katılmak isteyen işletmelere, KOSGEB tarafından finansal destek verilecek.

27.06.2011 - 00:00 | MediaCat

6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na katılmak isteyen işletmelere, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi) tarafından finansal destek verilecek.

KOSGEB, fuar katılımcılarına bu yılki ilk 50 m2 katılım alanları için finansal destek sağlıyor. Fuar Direktörü Murat Özer; belli bir limitte verilecek bu finansal destekten yararlanmak isteyen firmaların bir an önce fuar katılımlarını gerçekleştirerek KOSGEB’e başvurmaları gerektiğini önemle belirtti.

“Bilişim Sektöründe Kadın Girişimcilik Semineri”

Murat Özer ayrıca, bu yıl Semor A.Ş. ile birlikte yürüttükleri ‘Cebit Sinerji Zirvesi’ hazırlıklarının “Türkiye Bilişim Derneği”, “Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği”, “Tüm Uydu Anten Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği” ve “KOSGEB”in destekleriyle devam ettiğini, gerek “Cebit Bilişim Eurasia Fuarı” ve gerekse “Cebit Sinerji Zirvesi”nin bu yıl sektörün duayenlerini buluşturacağını ve bu yıl ki etkinliklerin çok daha verimli geçeceğini beklediğini söyledi.

“Güvenli internet” kavramının en çok tartışılacak konulardan biri olacağını belirten Özer, zirvede ele alınması netleşen diğer konu başlıklarını; Akıllı Kentlerde Yaşam, Şehirlerde Baz İstasyonları, Yaşantımızda Artan Elektromanyetik Alan Kullanımı, Mobil İletişim ve Bilişim Sektöründe Kadın Girişimcilik, Ülkemizin Elektronik Atık Sorunu, Mobil Sosyalleşme, Web Hosting Days, Geleceğin Şehirleri; Bulut Bilişim, e-Finans olarak açıkladı.
 

Türksat’ın Ana Sponsor olduğu fuarda, Onur Air ile HİFAŞ arasında imzalanan sponsorluk anlaşması gereği, Onur Air, CeBIT Bilişim Eurasia’nın Anadolu’dan gelecek olan profesyonel ziyaretçilerine indirimli bilet fırsatı sunulacak. Bu fırsatın yanı sıra, yine Anadolu’dan gelecek olan VIP Heyetlerin ulaşım masrafları Onur Air ile HİFAŞ tarafından karşılanacak

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.