CeBIT Bilişim Eurasia’da önceden kayıt ve randevu kolaylığı

2 Ekim'de kapıları açılacak Avrasya'nın en büyük iş ve ticaret platformu CeBIT Bilişim Eurasia'yı planlı bir şekilde ziyaret etmek için önceden rota oluşturmak mümkün. 7 Eylül'de başlatılan "akıllı randevu" sisteminden, cep telefonu ya da İnternet aracılığıyla yararlanılabiliyor.

11.09.2007 - 17:34 | MediaCat

2 Ekim’de kapıları açılacak Avrasya’nın en büyük iş ve ticaret platformu CeBIT Bilişim Eurasia’yı planlı bir şekilde ziyaret etmek için önceden rota oluşturmak mümkün. 7 Eylül’de başlatılan “akıllı randevu” sisteminden, cep telefonu ya da İnternet aracılığıyla yararlanılabiliyor.

Avrasya’nın en büyük bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia, 2 – 7 Ekim 2007 tarihlerinde, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açık olacak.

Yaklaşık 70 ülke ve bölgeden ziyaretçi beklenen fuar, ilgilendiği ürün ve uygulamalara göre ziyaret rotasını önceden belirlemek isteyenler için “Cepten ve İnternet’ten Randevu” kolaylığı sunuyor. Cep telefonu ya da İnternet ile erişebilecek uygulamayla ziyaretçiler, bilgilenmek istedikleri bilişim konularında faaliyet gösteren katılımcı şirketlerin yetkilileriyle, fuarda bir araya gelmek üzere önceden randevulaşabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.