CeBIT Bilişim Eurasia sona erdi

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2 Ekim Salı günü Sanayi

08.10.2007 - 09:42 | MediaCat

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2 Ekim Salı günü Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın katılımıyla açılan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı sona erdi.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, Hannover Fairs Interpro Uluslararası Fuarcılık A.Ş. (HİFAŞ) tarafından 60 bin metrekarelik brüt alanda düzenlenen fuarı, 140 bini aşkın yerli ve yabancı ziyaretçi gezdi.

CeBIT Bilişim Eurasia’nın ziyaretçi profilinin iş dünyası yönünde ağırlık kazandığı kaydedilen açıklamada, Anadolu’nun pek çok ilinden çok sayıda üst düzey yöneticinin yanı sıra bilişim ürünlerini Anadolu’da satan bayilerin de yeni iş fırsatlarını değerlendirmek üzere fuarı ziyaret ettiği kaydedildi.

Ziyaretçilerin, 908 katılımcı şirketten 8 bin 250 görevli tarafından yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirildiği fuara, aralarında Avusturya, Almanya, Belçika, Çin, Fransa, İran, İsrail, İsveç, İngiltere, Tayvan ve ABD’nin de yer aldığı 20 ülkeden katılımcılar geldi.

Fuarın açılış törenine konuşmacı olarak katılan Bakan Çağlayan’ın ardından Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek ile Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da fuarı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Fuarı bin 618 basın mensubu da gezdi.

CeBIT Bilişim Eurasia, gelecek sene 7-12 Ekim 2008 tarihleri arasında düzenlenecek.

kaynak: Ntvmsnbc

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.