CeBIT Bilişim Eurasia, “Sinerji Zirvesi” ile beraber açılacak

6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, 12. yılında “Fuar” ve “Zirve”yi bir araya getirerek İstanbul’da ICT sektöründeki en etkin platformunu yaratacak.

27.05.2011 - 00:00 | MediaCat

6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, 12. yılında “Fuar” ve “Zirve”yi bir araya getirerek İstanbul’da ICT sektöründeki en etkin platformunu yaratacak.

Zirvede üç büyük etkinlik gerçekleştirilecek

CeBIT Bilişim Eurasia’nın ilk günü üç büyük etkinliğe sahne olacak. CeBIT Sinerji Zirvesi kapsamında, ICT sektöründeki mevcut eğilimler “Güvenli İnternet” ve “GSM operatörleri için Baz İstasyonları" olmak üzere iki önemli başlıkta tartışılacak.

World Hosting Days” Türkiye’de ilk kez ağırlanacak

Zirve, ICT sektöründe çalışan CEO ve CTO’ların katılımı ile World Hosting Days’i de Türkiye’de ilk kez ağırlayacak. İstanbul, Moskova, Varşova, Köln, Klausenburg, Londra, Amsterdam, Madrid, Paris ve Zürih olmak üzere 10 Avrupa şehrini kapsayan tanıtım turunun bir parçası olarak etkinlik WHD. local adı altında CeBIT Sinerji Zirvesi’nde yapılacak.

Fuar, “4 Bölüm Konsepti" ile bu yıl, tüm sektörler için yenilikçi çözümleri sergileyecek. Bu bölümler, kamu sektöründe kullanılan bilişim teknolojileri, dijital dünyanın son trendleri, geleceğin teknolojileri ve akıllı yaşam konseptlerini konu alacak.

CeBIT Hannover’deki “Ortak Ülke Türkiye” projesinin olumlu etkilerine değinen Kühnel, konuyla ilgili olarak; “Birbiriyle direkt olarak bağlantılı olan CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi ticaret ve fikir alışverişi arasındaki sinerjiden yararlanacak. Zirvede bilgi edinen dinleyiciler hemen alt kattaki salonlarda ürünlere dokunup onları test edebilecekler. Yalnızca sektörün bir araya getirilmesi için değil, aynı zamanda tüm uzmanların ve etkili kurumların bir araya gelmesi ve Avrasya’daki bilişim sektörünün tanıtımının yapılması için fuar ideal bir platform görevini görüyor. Erken başlayan satışları göz önünde bulundurursak bu yılki CeBIT Bilişim Eurasia en başarılı fuarlardan biri olacak.” açıklamasını yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.