Çatlak t-shirt yarışması devam ediyor

Tiffany “Çatlak T-Shirt” yarışması bu yıl da geçen sene olduğu gibi 1 Mart-1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştiriliyor...

21.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Tiffany “Çatlak T-Shirt” yarışması bu yıl da geçen sene olduğu gibi 1 Mart-1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. T-shirt üzerinde kullanılabilecek her türlü özgün, komik, karizmatik ve hınzır çizgi, slogan veya grafiğini kısacası zekice yapılmış espiriyi www.catlaktshirt.com adresine yükleyenler arasından bir kişi, 5 binTL’lik para ödülünü kazanacak.

Tiffany kendi bünyesinde varolan tasarımcılarının yarattığı bir birinden komik t.shirtler ile T-funny koleksiyonunu beslerken, Çatlak t-shirt Yarışmasında ilk 3’e giren eserleri de üreterek mağazalarda satışa sunuyor. Yarışmada bu yıl eser elemeleri Mehmet Çağçağ önderliğinde Leman Dergisi ekibinin güçlü çizerleri tarafından yapılacak. 1 Mart 2010 tarihinde başlayan yarışmaya son eser gönderme tarihi 1 Mayıs 2010.  Bu tarihten sonra yarışmaya katılanlar arasından 30 finalist belirlenecek.

Finale kalan eserler 15 Mayıs’tan itibaren www.catlaktshirt.com adresinden oylamaya sunulacak. İnternet üzerinden yapılan oylama sonuçları Haziran ayında gerçekleştirilecek. Ödül Töreni’nde jüri değerlendirmesiyle birlikte açıklanacak. Bu sene yarışma birincisi 5bin TL, ikincisi 3 bin TL üçüncü ise 2 binTL’lik para ödülü kazanıyor. Ayrıca dördüncü, beşinci, altıncı ve yedinciye  250’şerTL’lik Tiffany hediye çekinin yanısıra ilk 30’a giren diğer finalistlere 150 şerTL’lik Tiffany hediye çeki armağan edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.