MediaCat

Cathy ve David Guetta Renault Twizy’nin elçisi oldu

Renault ile dünya çapında yıl boyunca kullanılacak bir tanıtım kampanyası için iş birliği yapan Guetta çifti, Renault’un dünya çapında ses getirmesi beklenen “Plug into the positive” kampanyasında rol alacak.

Cathy ve David Guetta Renault Twizy’nin elçisi oldu

Renault, otomobile ve kente farklı bir bakış getiren elektrikli şehir içi modeli Renault Twizy’nin Cenevre Motor Show’daki resmi tanıtımını, Fransa’dan dünyaya açılan iki Grammy Ödülü sahibi elektronik müzik sanatçısı ve 2011 Top 100 listesinde dünyanın en iyi DJ’i seçilen David Guetta ile yaptı. Ünlü DJ, dünyaca ünlü İbiza partilerinin arkasındaki organizatör olan eşi Cathy Guetta ile birlikte Renault ile imzaladığı iş birliğini otomotivin kalbi Cenevre Otomotiv Fuarı’nda başlattı.

Renault ile dünya çapında yıl boyunca kullanılacak bir tanıtım kampanyası için iş birliği yapan Guetta çifti, Renault’un dünya çapında ses getirmesi beklenen “Plug into the positive” kampanyasında rol alacak. Ünlü DJ, iş birliğinin bir parçası olarak, son albümü “Nothing But the Beat”ten “Alphabeat” parçasını da Renault Twizy için yeniden düzenleyecek.

Kampanyanın bir sonraki adımı ise David Guetta’nın, Justice ve Kanye West için de videolar çeken So Me tarafından yönetilen “Alphabeat – Plug into the positive energy” adlı parçasının videosu olacak. Video’nun Facebook’tan bağlanarak izlemek için özel geliştirilmiş bir versiyonu da hazırlanacak. www.twizy.renault.com Renault’nun dünya çapındaki tüm web sitelerinden kullanılabilecek olan özel bir 3D ses efekti ise elektronik müzik severler için yepyeni bir dijital deneyim getirecek.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.