Castrol EDGE Deneyim Üssü ziyaretçi akınına uğradı

Castrol, şimdiye kadar ürettiği en iyi motor yağı olan Castrol EDGE’in üstün özelliklerini...

29.07.2008 - 12:08 | MediaCat

Castrol, şimdiye kadar ürettiği en iyi motor yağı olan Castrol EDGE’in üstün özelliklerini demolar ve eğlenceli aktivitelerde “Castrol EDGE Deneyim Üssü”nde tanıttı.

Castrol Mühendisleri çok soğukta ve çok sıcakta, yüksek devir yükü altında günlerce süren özel testlerle Castrol EDGE’in üstün yeteneklerini sınadılar. Şimdiye kadar ürettiğimiz en iyi motor yağı olan Castrol EDGE’i, bir motorun karşılaşabileceği en zor şartlar altında diğer yağlarla karşılaştırarak test ettiler. İşte bu emsalsiz deneyimin sonuçlarının paylaşıldığı Castrol EDGE Deneyim Üssü, 25 ve 26 Temmuz tarihlerinde otomobil tutkunlarıyla buluştu.

Özel olarak hazırlanan iki dev çadırda gerçekleştirilen etkinliklerde, bir aracın limitleri zorlanırken bile gerçek performansını koruyabileceği, motor dayanıklılığının aslında ne kadar da ince sınırlara dayalı olduğu, hatta aracın performansı korunurken yakıt tasarrufu da yapılabileceği interaktif yöntemlerle anlatıldı.

Dünyanın ilk Ralli Van’ının da sergilendiği Castrol EDGE Deneyim Üssü, otomobil tutkunlarını, motorun ve modifiyenin uzmanlarını, tuning dünyasını bir araya getirdi. Ziyaretçiler iki gün boyunca, Castrol Ford Team Türkiye’nin Takım Direktörü Serdar Bostancı’dan modifiyenin sırları hakkında bilgiler aldılar.

BURCU’DAN NEFES KESEN GÖSTERİ

Büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan Castrol EDGE Deneyim Üssü, Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Burcu Çetinkaya’nın ilk kez gerçekleştirdiği drift gösterisine de tanık oldu. Doğuş Power Center’da yüzlerce kişinin büyük bir heyecanla izlediği bu gösterinin yanı sıra, uzaktan kumandalı model drift otomobilleriyle yarışmalar da düzenlendi. Ayrıca FORZA 2 yarış simülatörü ve EDGE puzzle’ı ile kendilerini sınama imkanı bulan otomobil tutkunları, başta EDGE motor yağı, WRC otomobili, t-shirt, sticker seti, şapka ve anahtarlık olmak üzere sayısız armağanlar kazandılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.