Carat, Avrupa Birliği konkurunu kazandı

Carat Worldwide Avrupa Birliğine aday ülkelerdeki Görsel-İşitsel sektörün analizini yapmak için Avrupa Birliği tarafından Ağustos 2002?den beri sürmekte olan konkuru kazandı.

08.04.2003 - 00:00 | MediaCat

Carat Worldwide Avrupa Birliğine aday ülkelerdeki Görsel-İşitsel sektörün analizini yapmak için Avrupa Birliği tarafından Ağustos 2002’den beri sürmekte olan konkuru kazandı.

Çalışma, içlerinde Türkiye’nin de bulunduğu 13 aday ülkeyi içerecek. Görsel-İşitsel Sektör analizi bu ülkelerdeki televizyon, sinema, radyo, internet, multimedya ve video oyunlarını kapsayacak.

Carat Worldwide üst düzey yetkililerinden Arnaud Dupont Carat’ın bu konkuru kazanmasının başlıca 3 nedenini şöyle açıkladı:
“Bunlardan ilki Carat’ın Avrupa?da Medya Satınalma ve Planlama şirketleri arasında lider konumunda olması dolayısıyla tartışılmaz medya tecrübesi ; ikincisi Avrupa Birliğinin daha önce Carat Belçika’nın yapmış olduğu bir başka çalışmadan çok memnun kalması ve sonuncusu da Carat’ın içinde Avrupa Birliğine aday ülkelerin de bulunduğu; sayısı 55’i aşan ülkede kuvvetli yerel ofisleri olan global bir şirket olması.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.