Capitol Ogilvy PR’da atama

Global Tanıtım ve Halkla İlişkiler’de ‘Medya Direktörü’ olarak çalışan Nuray Tarhan, 11 Ekim itibarıyla...

12.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Ekonomi gazeteciliğinde 20 yılı geçen deneyimin ardından 2008 yılı başından bu yana Global Tanıtım ve Halkla İlişkiler’de ‘Medya Direktörü’ olarak çalışan Nuray Tarhan, 11 Ekim itibarıyla Capitol Ogilvy PR’da göreve başladı. Tarhan, başta Türk Telekom olmak üzere birçok önemli markanın ‘Medya ilişkileri Direktörlüğü’ görevini üstlenecek.

Türkiye iletişim sektörünün köklü ajanslarından Capitol Ogilvy PR, kadrosuna deneyimli bir eski gazeteciyi daha ekledi. Milliyet, Yeni Yüzyıl, Sabah ve Vatan gazetelerinde 20 yılı aşkın süre ekonomi muhabirliği, editörlüğü ve ekonomi müdür yardımcılığı görevlerini üstlenen Nuray Tarhan, 11 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Capitol Ogilvy PR’da ‘Medya İlişkileri Direktörü’ olarak çalışmaya başladı.

2008 Şubat ayından bu yana Global Tanıtım ve Halkla İlişkiler’de ‘Medya Direktörü’ olarak görev yapan Tarhan, Capitol Ogilvy PR’da Türk Telekom başta olmak üzere bir çok önemli markanın medya ilişkilerini yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.