Cannes’ın ‘Siber’ kategorisi jüri başkanı belli oldu

2008 Cannes Uluslararası Reklam Festivali’nde Siber Jüri Başkanı belli oldu. Bu yıl 55.si yapılacak olan festivalin...

16.01.2008 - 17:49 | MediaCat

2008 Cannes Uluslararası Reklam Festivali’nde Siber Jüri Başkanı belli oldu. Bu yıl 55.si yapılacak olan festivalin Siber jürisine TBWA Worldwide’ın CDO’su (Chief Digital Officer) Colleen Decourcy başkanlık edecek.

TBWA ve TEQUILA’da global dijital stratejiler geliştirmekten sorumlu olan Decourcy, kariyerinin büyük çoğunluğunda dijital teknoloji odaklı olarak çalıştı. Decourcy aynı zamanda dijital platformlarda yaratıcı kampanya geliştirilmesinde, dijital post prodüksiyon ve hareketli grafik dizayn konularında da uzman.

Festival Başkanı Terry Savage’a göre Colleen Decourcy çok tecrübeli ve ileri görüşlü bir profesyonel. Ayrıca dijital dünyayı kavrayışı ve liderlik özellikleri onu 2008 için ideal bir jüri başkanı yapıyor. 2008’de Jüri Başkanı olmasının kendisi için çok büyük bir onur olduğunu söyleyen Decourcy ise 2006’da Siber jürisinde 2007’de ise Titanium ve Entegre Pazarlama jürisinde yer almıştı.

Advertising Age ve Advertising Women of New York Association’a göre Colleen Decourcy, reklam, pazarlama ve medya dünyasında ‘İzlenmesi Gereken 25 Kadın’ arasında.

1998’den beri verilen ve bu yıl 10. kez sahiplerini bulacak olan Siber Aslanlar şu anda festivalin en büyük 4. kategorisi. 15-21 Haziran 2008’de Cannes’da gerçekleşecek 55. Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali için kayıt süreci 10 Ocak’ta başladı.

Festivalle ilgili ayrıntılı bilgilere www.canneslions.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.