Cannes’da 3 kategorinin jüri başkanları belli oldu

Bu sene 57. düzenlenecek olan Cannes Lions Reklam Festivali’nde 3 kategorinin jüri başkanları belli oldu...

03.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenecek olan Cannes Lions Reklam Festivali’nde 3 kategorinin jüri başkanları belli oldu.

Starcom MediaVest Group Global Başkanı Laura Desmond bu sene Medya kategorisinin jüri başkanlığını sürdürecek.

Açıkhava kategorisinin jüri başkanlığını JWT Asya Bölgesel Yaratıcı Direktörü Tay Guan Hin yapacak. Radyo kategorisinin jüri başkanlığını ise TAXI Başkanı ve Yaratıcı Direktörü Paul Lavoie yürütecek.

Laura Desmond, Starcom MediaVest Group (SMG) bünyesine Haziran 2008’de atanan en genç CEO olarak tanımlandı. Tüm dünyada 110 ofisin ve 6000 çalışanın başında yer alan Laura Desmond, Nintendo, Oracle, Procter & Gamble, Samsung ve Walmart gibi lider markalarla işbirliği içerisinde bulunuyor.

 

2005 yılında JWT’ye dahil olan Tay Guan Hin, Güney Doğu Asya’nın yaratıcı direktörü olarak görev yapıyor. JWT, bu sene ilk defa düzenlenen Spikes Asia’da ‘Yılın Network’ ajansı ünvanını kazandı.

 

1992 yılında TAXİ’nin kurucu azası olan Paul Lavoie, Canada, Amerika ve Avrupa’da yer alan yedi ofisi ile büyümesini sürdürüyor. Ağustos 2008’de Marketing Magazine tarafından Canada pazarında en etkili 10 öncü insan arasında yer alan Paul Lavoie, 2006 yılında Creativity dergisi tarafından son yirmi yıl içerisinde en etkili 50 yaratıcı zeka arasında yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.