Cannes Lions’ta ‘Yılın Temsilcisi’ Doğan Burda oldu

Ödülü Doğan Burda adına Vicky Habif aldı.

30.10.2015 - 14:54 | MediaCat

Her yıl Haziran ayında sektörün nabzını tutan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin etkinlik bittikten sonra da katılımcılarla bağlarını sıkı tutmak amacıyla oluşturduğu küresel resmî festival temsilcileri ağının Türkiye ayağını oluşturan Doğan Burda, Cannes Lions tarafından Yılın Temsilcisi olarak seçildi.

Bu yıl 96 ülkenin katılımıyla ilk kez gerçekleşen ve ödülleri Londra National Portrait Gallery’de düzenlenen bir yemekte sahiplerini bulan Representative of the Year (Yılın Temsilcisi) yarışması kapsamında Gold Ödül’ü Türkiye adına teslim alan Doğan Burda Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Vicky Habif, markanın başarısıyla ilgili olarak, kazandıkları ödül ile 15 yıldan bu yana Doğan Grubu desteğiyle yapılan ve Türkiye’deki reklam ve iletişim sektörünün de gelişmesine ve sektörün yurtdışına açılarak tanıtılmasına katkı sağlayan tüm emeklerin karşılığını aldıklarını belirtti.

Bünyesindeki Tempo dergisiyle beş yıldır Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin medya sponsorluğunu yürüten Doğan Burda, festival öncesi ve sonrasında yaptığı tüm etkinlik ve törenlerle Türkiye’den bugüne kadar 48 jüri gönderimi, Türkiye Young Lions Yarışması gibi programlarla festivale katkılarını sürdürürken, beş yıldan bu yana Cannes Young Lions Türkiye ana sponsorluğunu yürüten Akmerkez ile birlikte hizmete açtıkları Young Lions Zone ile genç yeteneklere ve sektöre sürdürülebilir bir mekân sundular.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.