MediaCat

Cannes Lions’a göre yılın en iyi 10 medya kampanyası

Türkiye’nin hem Grand Prix hem de Altın Aslan kazandığı Media Lions’ın en iyileri…

Cannes Lions’a göre yılın en iyi 10 medya kampanyası

Cannes‘da bu yıl Türkiye’den 60, dünyadan 3179 işin yarıştığı Media Lions, Türkiye’nin tarihteki ilk Grand Prix’sini kazandığı kategori oldu. Y&R Team Red İstanbul‘un Vodafone için hazırladığı Kırmızı Işık Uygulaması‘nın büyük ödülün yanı sıra bir de Altın Aslan kazandığı Media Lions’ın yarışmacıları arasında eve Altın Aslan’la dönen dokuz iş daha var.

Mindshare Global CEO’su ve Media Lions Jüri Başkanı Nick Emery bu yılki değerlendirmede medyanın tek bir alanına yoğunlaşmadan, bütünleşik bir kurguyla hazırlanmış işleri ön planda tuttuklarını belirtmişti. Emery, Vodafone işi hakkında da “Teknolojinin yanı sıra çözüm üreten ve etki yaratan Kırmızı Işık projesi, bu bağlamda, tüm jüri üyeleri olarak Grand Prix alması konusunda hemfikir olduğumuz bir işti.” demişti.

Bu yılın en iyi işleri birçok farklı ülkeden çıkarken büyük ödül ve altın kazananlar arasında sosyal kampanyaların ağırlığı dikkat çekiyor.

Media Lions kategorisinde bu yıl Grand Prix ve Altın Aslan kazanan işler ve paydaşları şu şekilde:

Vodafone Red Light Application – Between Us, Vodafone (Y&R Team Red Istanbul)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.