Cannes Lions Sergisi Milliyet Binasında

Milliyet Gazetesi, temsilcisi olduğu Cannes Lions Reklam Festivali'nde Grand Prix, Altın, Gümüş ve Bronz Aslan'a layık görülen reklamları yine İstanbul'a getiriyor.

26.09.2003 - 00:00 | MediaCat

Milliyet Gazetesi, temsilcisi olduğu Cannes Lions Reklam Festivali’nde Grand Prix, Altın, Gümüş ve Bronz Aslan’a layık görülen reklamları yine İstanbul’a getiriyor.

Milliyet binasında 6-10 Ekim 2003 tarihleri arasında düzenlenecek sergide 227 basın ve açık hava, 22 medya satınalma, 59 doğrudan pazarlama, 124 reklam filmi ile internet alanında ödül alan reklam çalışmaları sergilenecek. Geçen sene ilki düzenlenen sergide, bu sene farklı olarak; basın, açık hava, TV, internet ve medya satınalma kategorilerinin yanısıra doğrudan pazarlama alanındaki en iyi çalışmalar da yer alıyor..

Bu sene 50. yılını kutlayan Cannes Lions Festival’inin Türk reklam sektörü açısından büyük önemi vardı. Festivalin 50 yıllık tarihinde bu sene ilk defa iki ajansımız ödül kazanma ve iki ajansımız da finale kalma başarısını gösterdi. Her ülkede sergilenecek olan ödüllü reklamlar arasında ödül kazanan Türk reklamları da yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.