MediaCat

Cannes Lions Global Yaratıcılık Raporu’nda Türkiye’den 1 isim

Cannes Lions Global Yaratıcılık Raporu 2018 açıklandı.

Cannes Lions Global Yaratıcılık Raporu’nda Türkiye’den 1 isim

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali tarafından her yıl paylaşılan, derinlemesine analiz ve sıralamaların yer aldığı Cannes Lions Global Yaratıcılık Raporu’nun (Cannes Lions Global Creativity Report) 2018 versiyonu yayınlandı.

Yılın Ajansı, Yılın Holding Şirketi, Yılın Network’ü, Yılın Bağımsız Ajansı, Yılın Sağlık İletişimi Network’ü, Yılın Sağlık İletişimi Ajansı, Yılın Medya Network’ü, Yılın İnovasyon Ajansı, Yılın Eğlence Ajansı, hem genel hem de sektörlerine göre yılın markaları gibi festivalin bu yılki “en”lerinin yer aldığı raporda, festival kategorilerine göre yılın en başarılı ajansları da sıralandı.

Festivalde bu yıl Uluslararası Af Örgütü Türkiye için hazırladığı The Insiders adlı çalışması Print & Publishing kategorisinde Altın Aslan’a layık görülen 4129Grey, Türkiye’den raporda yer alan listelere girmeyi başaran tek ajans oldu. 4129Grey, Africa São Paulo’nun ilk basamağında oturduğu Print & Publishing sıralamasında yedinci sırada yer aldı.

Cannes Lions Global Yaratıcılık Raporu 2018’e Canneslions.com adresi üzerinden erişebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.