Cannes Lions Açıkhava jüri başkanı açıklandı

55. Cannes Reklam Festivali’nin Açıkhava jüri başkanı olarak

06.12.2007 - 09:17 | MediaCat

55. Cannes Reklam Festivali’nin Açıkhava jüri başkanı belirlendi. McCann Worldgroup Hindistan Başkanı ve Asya Pasifik Bölgesel Kreatif Direktörü Prasoon Joshi’nin önümüzdeki yıl düzenlenecek yarışmada Açıkhava jüri başkanlığını yapacağı açıklandı.

Hindu reklamcılığın yüzü ve genç neslin meşalesini taşıyan Prasoon Joshi, 2003’te gerçekleştirdiği Coca-Cola kampanyasından 2007’deki ‘Happydent Palace’ sakız reklamına kadar yaptığı işlerle hem halkın hem de uluslararası jürilerin beğenisine sahip. Prasoon, içlerinde Altın, Gümüş ve Bronz Cannes Aslanlarının da bulunduğu 400 ulusal ve uluslararası reklam ödülüne sahip.

Açıkhava Jüri Başkanı seçilmesiyle ilgili konuşan Prasoon Joshi, “Jüri Başkanı olarak Cannes’ın bir parçası olmak harika. Cannes’ı tanımlayan tek bir formül ya da belirli bir stil yok. Bu çok şaşırtıcı ve bu belirsizliği kutluyorum. Açıkhava bir göz mecrası, çoğu durumda gözünü kırpıyorsunuz ve gitmiş oluyor. Bu yüzden de bu mecra özel fikirler ve iyi uygulamalar gerektiriyor. Bu kategoride işler arasındaki nüansları doğru değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Cannes 2008’i iple çekiyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.