MediaCat

Cannes Lions’ta Grand Prix’ye uzanan fikirler

Bu yılın büyük ödülleri bu işlere gitti.

Cannes Lions’ta Grand Prix’ye uzanan fikirler

İncelikle işlenen prodüksiyonlar, dünyayı değiştirme iddiasındaki inovasyonlar, reklamı sosyal bir deneye dönüştüren kampanyalar, interaktif tecrübeleri odağına yerleştiren çalışmalar ve diğerleri… Hepsi tek bir şeyin gücüyle Grand Prix’ye uzandılar: Fikir.

Sihirli kelime “yaratıcılığı” farklı evrenlere taşıyarak Cannes Lions sahnesinde Büyük Ödülü kucaklayan işlerin hikâyelerine buyurun…

Promo & Activation / Design: Volvo Birleşik Krallık, Life Paint (Grey Londra)

Yol güvenliğini yalnız arabalar için değil, trafikte yer alan tüm araçlar için sağlamaya kararlı Volvo, İngiltere’de hayata geçirdiği Life Paint ile bisikletlilerin ve onlar aracılığıyla sayısız insanın gönlünü kazandı. İngiltere’de her yıl 19 binin üzerinde yol kazasında yaralanan veya yaşamını yitiren bisikletlilerin karanlıkta görülmelerini sağlayan, uygulandığı yüzeyde iz bırakmayan sprey boya Life Paint, Grey Londra’ya Promo&Activation’ın yanı sıra Design kategorisinde de Grand Prix’yi getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.