Cannes Lions 2009 Film ve Basın Jüri Başkanı belli oldu

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali'nde Film ve Basın kategorinde...

03.12.2008 - 10:51 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde Film ve Basın kategorinde jüri başkanının kim olacağı belli oldu. BBDO Kuzey Amerika’nın Yönetim Kurulu Başkanı ve Chief Creative Officer’ı David Lubars, Film ve Basın jürisine başkanlık edecek.

2004 yılından beri BBDO yönetiminde bulunan Lubars, BBDO’nun 60’lı yılların güçlü bir New York ajansının 21. yüzyıldaki versiyonuna dönüştürülmesinde etkin rol oynadı. Diğer bir deyişle ajans, geleneksel medyadaki parlaklığını korurken aynı zamanda müşterileri için sıra dışı işler de yarattı. Sonuç olarak, BBDO dünyada en fazla ödül kazanan ajans oldu.

Kariyerine 1981 yılında başlayan Lubars, bu tarihe kadar aralarında Grand Prix at Cannes, Grand Clio, Grand Andy, Best of Show One Show, Best of Show Radio Mercury, Gold Effie, D&AD, Communications Arts ve 4 defa da EMMY ödülü kazandı. Lubars ayrıca Adweek tarafından Yılın Kreatif Direktörü olarak da ödüllendirildi.

New York magazine, Creativity, Archive, Fast Company ve American Executive dergilerine konu olan Lubars 2006 yılında Cannes’da Titanium jürisinin Başkanı olmuştu.

Kaynak:www.medianewsline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.