Cannes Lions 2009 Açıkhava ve Radyo Jüri Başkanı belli oldu

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali'nde Açıkhava ve Radyo...

16.12.2008 - 10:31 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde Açıkhava ve Radyo kategorisinde jüri başkanının kim olacağı belli oldu. Dentsu’nun Yöneticisi ve Global Yaratıcı Direktörü Akira Kagami, Cannes Lions 2009 Açıkhava Jüri Başkanı olacak ve Akira Kagami ilk defa Festival’de Japonya’dan başkan olma özelliğini taşıyor.

Dentsu’da 30 yıllık bir kariyere sahip olan Kagami, iletişim ve reklamcılık alanında geniş ve çok çeşitli bir birikime sahip ve bu süre zarfında hemen hemen her çeşit markayla çalışmış durumda.

Lowe Bull Başkanı ve Global Yaratıcı Direktörü Matthew Bull ise, Cannes Lions 2009 Radyo Jüri Başkanı olacak. 1996 yılında kurulan Lowe Bull’un CEO’luğuna 2003 yılında gelen Matthew Bull, yerlisi olduğu Güney Afrika’ya 2006 yılında yerleşti ve ajansını buradan kontrol etmeye başladı.

Bull, Radio Lions’daki jüri başkanlığı rolü üzerine ‘Jüri başkanı seçilmek büyük bir onur. Radyo en eski reklamcılık mecralarından biri ama jüri ve ben bu sene radyonun en canlı mecralardan biri olacağını ümit ediyoruz’ dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.