Canlılığın doğal kaynağı

Fransız su markası Vittel yeni kampanyasında bir sincap, iki arı ve bir uğur böceğini ağırlıyor.

08.07.2020 - 11:04 | Arzu Nilay Kocasu

Nestlé Waters çatısı altında faaliyet gösteren ve geçtiğimiz ay tamamı geri dönüştürülmüş plastikten şişelerini tanıtan Vittel, biyoçeşitliliğe verdiği önemi hatırlattığı yeni bir reklam kampanyası yayınladı.

“Canlılığın doğal kaynağı” mottosuyla hizmet veren Fransız su markasının yeni marka kimliğini hedef kitlesiyle paylaştığı kampanya, markanın doğayla bağını sevimli hayvanlar aracılığıyla anlatıyor.

Bir sincap, iki arı ve bir uğur böceğinin yer aldığı her biri 30’ar saniyelik üç spottan oluşan reklam kampanyasına imza atan Ogilvy Paris, Vittel’in, suyunun kaynağı olan Vosges dağlarındaki biyoçeşitliliği sürdürme taahhütüne ilk kez bir reklam kampanyasında değindiğini belirtirken, Vittel Uluslararası İş Birimi Direktörü Philippe Gallard, Vittel olarak 30 yılı aşkın süredir neler yaptıklarını hedef kitleleriyle paylaşmanın kendileri için önemli olduğunu söyleyerek şu sözleri ekledi: “Vittel’in gerçekleştirdiği tüm eylemler mden suyunun kalitesini şüphesiz muhafaza etmenin yanı sıra biyoçeşitliliği korumak için de esaslı bir itici güç oldu.”

6 Temmuz itibarıyla Fransa ve İsviçre’de televizyon, dijital ve basılı mecralarda yayına giren kampanya 15 Temmuz’da Almanya’daki hedef kitlesiyle buluşacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Vittel
  • Reklam Ajansı: Ogilvy Paris
  • Yönetmen: Vincent Lobelle
  • Animasyon: Mikros
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.